poradnik e-commerce dla kupujących

Działająca w ramach IAB Polska grupa robocza e-commerce przygotowała poradnik e-commerce dla kupujących w sklepach internetowych. Zbiór porad został stworzony dla wszystkich użytkowników internetu, którzy są zainteresowani zakupami przez internet. Jak pokazują badania CBOS i Millward Brown SMG/KRC, 8 na 10 internautów w naszym kraju robi zakupy online. Dynamiczny rozwój polskiego rynku e-Commerce pokazuje rosnącą potrzebę dwukierunkowej edukacji w tym zakresie – zarówno konsumentów, jak i samych przedsiębiorców. Zapraszamy do lektury poradnika [wersja PDF 4.8MB].

IABporadnik
Comments

oferta 2012 folder

Aby ułatwić naszym klientom wgląd do pełnej oferty 2012 opublikowaliśmy folder w formacie PDF. Ten nieduży plik [0.8MB] jest gotowy do pobrania tutaj.

bez nazwy
Comments

biuletyn informacyjny

Będzie nam niezmiernie miło móc współpracować z Państwem wysyłając maksymalnie raz w tygodniu biuletyn informacyjny, w którym zaprezentujemy ważne wydarzenia, promocje oraz nowości dotyczące naszej oferty. Gwarantujemy wysoką jakość przekazywanych informacji i ich użyteczność!
Aby otrzymać darmowy biuletyn informacyjny wystarczy podać swój adres e-mail.

Zapisz się na listę

poniżej przykład ostatnio wysłanego biuletynu informacyjnego

biuletyn

Zapraszamy!!
Comments

mocny pakiet

Mocny pakiet do wyboru:
strona i 50% rabatu na roczny pakiet serwisowy WHITE lub roczny pakiet serwisowy WHITE i 50% rabatu na zamówioną stronę.

white-strona
Promocja obowiązuje tylko przy zamówieniu obu produktów jednocześnie od dnia 09.12.2011
Zapraszamy!!
Comments

a może nowa strona internetowa?

Zapraszamy do przejrzenia galerii przykładowych stron internetowych jakie możemy wykonać dla Państwa w promocyjnych cenach. Gwarantujemy dokładne dopasowanie strony do indywidualnych potrzeb oraz wysoką jakość realizacji!

przykład-02

Zapraszamy!!!
Comments

odświeżone szaty LIGO

Przebraliśmy naszą witrynę WWW w nowe szaty! Świeżo, czysto i błękitnie Happy zapraszamy na: http://www.ligo.pl

Przy okazji premiery mały konkurs:

  • dla 5 pierwszych Klientów, którzy prześlą najciekawsze opinie na temat nowej strony przyznamy kupony promocyjne na usługi LIGO w wysokości 100 zł brutto do wykorzystania do końca 2011r.

Wysyłka opinii wyłącznie za pomocą Formularza kontaktowego znajdującego się na stronie Kontakt.

Joanna Urban
Dział Obsługi Klienta
tel. 603 405 550 | joanna.urban@ligo.pl
Comments

biznes w chmurach

Od wielu miesięcy piszemy i głosimy słuszność platformy mobiligo - usłudze dla tych, którzy chcą pracować zdalnie. Nasze rozwiązanie oparte jest o model Cloud Computing. Co to oznacza?
Zapraszam do lektury

Joanna Urban
Dział Obsługi Klienta
tel. 603 405 550 | joanna.urban@ligo.pl
Comments

kolorowa wiosna

Firma SONY oferuje kolorowe laptopy na wiosenne dni (i noce Winking ) Kolorowa osobowość to 14-calowy VAIO z serii E oferowany w gamie odważnych, żywych kolorów, pozwalających na dopasowanie go do osobistego gustu. Oglądaj zdjęcia i baw się na prawdziwie panoramicznym ekranie o wysokim kontraście i żywych kolorach. 14-calowy ekran LCD z podświetleniem LED o rozdzielczości 1366 x 768 i formatem obrazu 16:9 zapewnia lepsze wrażenia z przeglądania Internetu, więcej miejsca na codzienną pracę i możliwość odtwarzania filmów bez czarnych pasków. Błyskawicznie wykonuj liczne zadania, korzystając z mocy nowego procesora Intel® Core™ i3 i 4 GB pamięci RAM.

sony

Ekran VAIO Display pokryty jest ponadto odporną na zarysowania powłoką, zwiększającą jego trwałość. Nawet szybko toczące się wydarzenia wyglądają na ekranie płynnie dzięki mocnej karcie graficznej ATI®.

Pozdrawiam wiosennie,
Joanna Urban
Tel. 0603 405 550 | joanna.urban@ligo.pl
Comments

podpisz się...

Jeśli masz chęć na indywidualny, ciekawy podpis, a jednocześnie urozmaicenie na wiosnę swojego maila Winking zapraszam do skorzystania z naszej oferty na kreację podpisu mailowego przykładowy podpis naszej firmy poniżej:

podpis

Polecamy!
Joanna Urban
Zespół Obsługi Klienta
Tel. 0603 405 550 | joanna.urban@ligo.pl
Comments
Site logo
© 2003-2012 LIGO-IT sp. z o.o.