oferta 2012 folder

Aby ułatwić naszym klientom wgląd do pełnej oferty 2012 opublikowaliśmy folder w formacie PDF. Ten nieduży plik [0.8MB] jest gotowy do pobrania tutaj.

bez nazwy
Comments

zdalny piątek

Informujemy, że w najbliższy piątek, czyli 23 grudnia, pracujemy dla Państwa zdalnie - odbieramy komórki i pomagamy zdalnie.

Dla przypomnienia nasze namiary komórkowe:
Łukasz Czeski tel. 601 147 023
Damian Wikieł tel. 603 808 181
Joanna Urban tel. 603 405 550

Comments

życzenia świąteczne

kartka_swiateczna_2011_2
Comments

biuletyn informacyjny

Będzie nam niezmiernie miło móc współpracować z Państwem wysyłając maksymalnie raz w tygodniu biuletyn informacyjny, w którym zaprezentujemy ważne wydarzenia, promocje oraz nowości dotyczące naszej oferty. Gwarantujemy wysoką jakość przekazywanych informacji i ich użyteczność!
Aby otrzymać darmowy biuletyn informacyjny wystarczy podać swój adres e-mail.

Zapisz się na listę

poniżej przykład ostatnio wysłanego biuletynu informacyjnego

biuletyn

Zapraszamy!!
Comments

a może nowa strona internetowa?

Zapraszamy do przejrzenia galerii przykładowych stron internetowych jakie możemy wykonać dla Państwa w promocyjnych cenach. Gwarantujemy dokładne dopasowanie strony do indywidualnych potrzeb oraz wysoką jakość realizacji!

przykład-02

Zapraszamy!!!
Comments

Dzień Darmowej Dostawy 30.11.2011

Po raz drugi włączamy się do ogólnopolskiej akcji Dzień Darmowej Dostawy 30.11.2011. Akcja Dzień Darmowej Dostawy ma zachęcić Polaków do zakupów przez Internet i postrzegania ich jako wygodnej, bezpiecznej oraz atrakcyjnej cenowo formy zakupów. Celem akcji jest także zachęcenie sklepów do oferowania Konsumentom elastycznych form dostawy, co wpłynie pozytywnie na popularyzację oraz intensyfikację e-zakupów.

logo

Korzyści dla Konsumentów
Konsument, który złoży zamówienie 30 listopada 2011 roku w sklepach objętych akcją, nie ponosi kosztów dostawy towaru. Zasada ta obejmuje wszystkie zamówienia, bez względu na dostępność towaru, wybrany sposób płatności, metodę wysyłki czy wartość zamówienia.

Konsument ma szansę się przekonać, że e-zakupy są bardzo wygodne, bezpieczne, a zamówienie może być dostarczone w krótkim terminie i w dogodny dla Konsumenta sposób. Atrakcyjny termin i formuła akcji sprawiają, że wielu Konsumentów rozważy w tym dniu zakup prezentów mikołajkowych i bożonarodzeniowych, co z pewnością przyczyni się do jeszcze większego powodzenia akcji.

Więcej na temat akcji: http://dziendarmowejdostawy.pl/
Comments

odświeżone szaty LIGO

Przebraliśmy naszą witrynę WWW w nowe szaty! Świeżo, czysto i błękitnie Happy zapraszamy na: http://www.ligo.pl

Przy okazji premiery mały konkurs:

  • dla 5 pierwszych Klientów, którzy prześlą najciekawsze opinie na temat nowej strony przyznamy kupony promocyjne na usługi LIGO w wysokości 100 zł brutto do wykorzystania do końca 2011r.

Wysyłka opinii wyłącznie za pomocą Formularza kontaktowego znajdującego się na stronie Kontakt.

Joanna Urban
Dział Obsługi Klienta
tel. 603 405 550 | joanna.urban@ligo.pl
Comments

fajna poczta elektroniczna

Proponujemy stworzoną we współpracy z Google darmową (!) pocztę elektroniczną: do 20 kont w domenie, każde o pojemności do 8GB z doskonałym filtrem antyspamowym i regułami filtrowania poczty.
Poczta doskonale sprawdza się na platformie zdalnej mobiligo oraz do wysyłania bardzo dużej ilości maili poprzez mechanizm list dystrybucyjnych.

Joanna Urban
Dział Obsługi Klienta
tel. 603 405 550 | joanna.urban@ligo.pl
Comments

podpisz się...

Jeśli masz chęć na indywidualny, ciekawy podpis, a jednocześnie urozmaicenie na wiosnę swojego maila Winking zapraszam do skorzystania z naszej oferty na kreację podpisu mailowego przykładowy podpis naszej firmy poniżej:

podpis

Polecamy!
Joanna Urban
Zespół Obsługi Klienta
Tel. 0603 405 550 | joanna.urban@ligo.pl
Comments

wszystkim Kobietom…

…najpiękniejsze życzenia na każdy dzień roku!

roze

Ślą chłopaki z LIGO Happy
Comments

wiosenne porządki…

…należą się także Twojemu komputerowi!

Dlaczego należy czyścić komputer?

Utrzymanie czystości we wnętrzu komputera ma duże znaczenie dla jego wydajności oraz bezawaryjności. We wnętrzu stacji krąży powietrze (zarówno wydmuchiwane na zewnątrz, jak i zasysane do wewnątrz) zatem zjawisko kurzu jest praktycznie nieuniknione. Największe zagrożenia wynikające z nagromadzenia się kurzu wewnątrz komputera:

  • kurz osiada na łopatkach spowalniając ich szybkość, a gdy dostanie się do łożysk zaczynają one coraz głośniej pracować, a wiatrak coraz słabiej chłodzi;
  • kurz przylegający do wentylatorów na wlotach oraz wylotach powietrza obudowy zaburza jego obieg w środku komputera i powoduje nadmierne nagrzewanie się wszystkich komponentów;
  • szczególną uwagę warto zwrócić na zasilacz;
  • połączenie kurzu z wilgocią może wywołać zakłócenia w pracy układów
    elektronicznych i doprowadzić do ich awarii;
  • kurz może powodować wyładowania elektrostatyczne i zakłócać pracę układów elektronicznych.

Wyczyszczenie komputera to koszt do 50,00 PLN, a naprawa awarii spowodowanej poprzez przegrzewanie może kosztować nawet kilkaset złotych – lepiej więc zapobiegać niż leczyć Winking

Polecamy! Joanna Urban
Zespół Obsługi Klienta
Tel. 0603 405 550 | joanna.urban@ligo.pl
Comments

legalna wiosna

Na zadane pytanie: „Czy Twoja firma korzysta z legalnego oprogramowania?” zapewne odpowiesz: „Oczywiście! Przecież kupiłam/kupiłem program z licencją w sklepie komputerowym”. Niestety. Muszę Cię rozczarować. To nie znaczy, że jesteś legalny. W 2009 r. firma IDC przeprowadziła badania na zlecenie BSA, z których wynika, że 54% firm w Polsce posiada nielegalne oprogramowanie na komputerach służbowych. Nielegalne oprogramowanie to nie tylko ściągnięty z Internetu system operacyjny Windows. To również wszystkie programy, gry lub też pliki audio i video, na które nie posiadamy licencji czy praw autorskich. Może być to zatem program do obróbki zdjęć jak i płyta z muzyką, przesyłana między sobą przez użytkowników.

Jak zatem bronić się przed nielegalnym softem w swojej firmie? Należy właściwe zarządzać licencjami, które są różnorodne. Samych odmian licencji do „Windows 7” istnieje obecnie 16! Pamiętajmy jednak, że musimy wdrożyć odpowiednie procedury i zarządzać softwarem tak, jak każdym innym środkiem trwałym. Należy również regularnie skanować komputery w poszukiwaniu plików, które mogą być objęte ochroną praw autorskich oraz uczulić pracowników, poprzez stosowne zapisy w regulaminie, w kwestii legalności. Najlepiej jest oczywiście przeprowadzić całość procesu przez firmę audytorską która nie tylko wprowadzi porządek, ale również doradzi jak zoptymalizować zakupy oprogramowania.

Pamiętaj! Posiadając nielegalne oprogramowanie narażasz siebie i swój biznes na wielkie ryzyko!

Zapraszamy do skorzystania z usługi audytu oprogramowania!

Pozdrawiam wiosennie,
Joanna Urban
Zespół Obsługi Klienta
Tel. 0603 405 550 | joanna.urban@ligo.pl
Comments

zdalny poniedziałek 02 maja

Informujemy, że w najbliższy poniedziałek, czyli 2 maja, pracujemy dla Państwa online, czyli odbieramy komórki i pomagamy zdalnie dla przypomnienia nasze namiary komórkowe:
Łukasz Czeski - 601147023
Damian Wikieł - 603808181
Joanna Urban - 603405550

Zapraszamy do współpracy,
Joanna Urban
Dział Obsługi Klienta
tel. 603 405 550 | joanna.urban@ligo.pl
Comments

poleć dalej…

Poleć naszą firmę, pochwal nas i zachęć zaprzyjaźnione firmy do współpracy z nami, a w przypadku podjęcia takowej gwarantujemy Tobie i Twojemu znajomemu pełen miesiąc zupełnie darmowych usług w pakiecie WHITE!

Zapraszamy do współpracy,
Joanna Urban
Dział Obsługi Klienta
tel. 603 405 550 | joanna.urban@ligo.pl
Comments
Site logo
© 2003-2012 LIGO-IT sp. z o.o.