mocny pakiet

Mocny pakiet do wyboru:
strona i 50% rabatu na roczny pakiet serwisowy WHITE lub roczny pakiet serwisowy WHITE i 50% rabatu na zamówioną stronę.

white-strona
Promocja obowiązuje tylko przy zamówieniu obu produktów jednocześnie od dnia 09.12.2011
Zapraszamy!!
Comments

zarządzaj swoją firmą z dowolnego miejsca na świecie

baner reklamowy mobiligo 260 mobiligo to doskonały sposób na zarządzanie swoją firmą z dosłownie każdego miejsca na świecie! Wystarczy dostęp do Internetu, by z różnych wymyślnych smartfonów, notebooków, netbooków i zwykłych poczciwych PC-tów dostać się do swoich programów, dokumentów i poczty

  • nie trzeba inwestować w lokalny serwer
  • synchronizacja pomiędzy oddziałami działa wzorowo
  • każdy pracownik biura ma dostęp do własnego pulpitu
  • działa błyskawicznie nawet na słabym łączu w porównaniu do standardowego pulpitu zdalnego

Twój komputer może stać w biurze, może też być laptopem, lecz wszystkie cechy szybkości pracy, mobilności i bezpieczeństwa jednocześnie, uzyskasz jedynie dzięki mobiligo

Więcej informacji

Joanna Urban
Dział Obsługi Klienta
tel. 603 405 550 | joanna.urban@ligo.pl
Comments

fajna poczta elektroniczna

Proponujemy stworzoną we współpracy z Google darmową (!) pocztę elektroniczną: do 20 kont w domenie, każde o pojemności do 8GB z doskonałym filtrem antyspamowym i regułami filtrowania poczty.
Poczta doskonale sprawdza się na platformie zdalnej mobiligo oraz do wysyłania bardzo dużej ilości maili poprzez mechanizm list dystrybucyjnych.

Joanna Urban
Dział Obsługi Klienta
tel. 603 405 550 | joanna.urban@ligo.pl
Comments

kolorowa wiosna

Firma SONY oferuje kolorowe laptopy na wiosenne dni (i noce Winking ) Kolorowa osobowość to 14-calowy VAIO z serii E oferowany w gamie odważnych, żywych kolorów, pozwalających na dopasowanie go do osobistego gustu. Oglądaj zdjęcia i baw się na prawdziwie panoramicznym ekranie o wysokim kontraście i żywych kolorach. 14-calowy ekran LCD z podświetleniem LED o rozdzielczości 1366 x 768 i formatem obrazu 16:9 zapewnia lepsze wrażenia z przeglądania Internetu, więcej miejsca na codzienną pracę i możliwość odtwarzania filmów bez czarnych pasków. Błyskawicznie wykonuj liczne zadania, korzystając z mocy nowego procesora Intel® Core™ i3 i 4 GB pamięci RAM.

sony

Ekran VAIO Display pokryty jest ponadto odporną na zarysowania powłoką, zwiększającą jego trwałość. Nawet szybko toczące się wydarzenia wyglądają na ekranie płynnie dzięki mocnej karcie graficznej ATI®.

Pozdrawiam wiosennie,
Joanna Urban
Tel. 0603 405 550 | joanna.urban@ligo.pl
Comments
Site logo
© 2003-2012 LIGO-IT sp. z o.o.