wydarzenia

dzień bezpiecznego internetu 2012

Dziś obchodzimy Dzień Bezpiecznego Internetu. Tematem przewodnim międzynarodowego Dnia Bezpiecznego Internetu jest Internet jako łącznik między pokoleniami. Wszystkie działania będą realizowane pod hasłem "Wspólnie odkrywamy cyfrowy świat! Bezpiecznie!". Podczas tegorocznych obchodów DBI chcemy zwrócić uwagę na to, że wirtualny świat może być odkrywany wspólnie przez najmłodszych oraz ich rodziców czy dziadków. Dzieci mogą oswoić swoich dziadków z techniczną obsługą Internetu, dziadkowie zaś czuwają nad bezpiecznym i rozważnym poruszaniem się najmłodszych w sieci.

Wszelkie informacje o przebiegu Dnia Bezpiecznego Internetu 2012 publikowane są w serwisie www.dbi.pl oraz www.dzieckowsieci.pl. Dzieci znajdą też informacje o DBI w serwisie www.sieciaki.pl.

dbi2012
Comments

oferta 2012 folder

Aby ułatwić naszym klientom wgląd do pełnej oferty 2012 opublikowaliśmy folder w formacie PDF. Ten nieduży plik [0.8MB] jest gotowy do pobrania tutaj.

bez nazwy
Comments

zdalny piątek

Informujemy, że w najbliższy piątek, czyli 23 grudnia, pracujemy dla Państwa zdalnie - odbieramy komórki i pomagamy zdalnie.

Dla przypomnienia nasze namiary komórkowe:
Łukasz Czeski tel. 601 147 023
Damian Wikieł tel. 603 808 181
Joanna Urban tel. 603 405 550

Comments

życzenia świąteczne

kartka_swiateczna_2011_2
Comments

biuletyn informacyjny

Będzie nam niezmiernie miło móc współpracować z Państwem wysyłając maksymalnie raz w tygodniu biuletyn informacyjny, w którym zaprezentujemy ważne wydarzenia, promocje oraz nowości dotyczące naszej oferty. Gwarantujemy wysoką jakość przekazywanych informacji i ich użyteczność!
Aby otrzymać darmowy biuletyn informacyjny wystarczy podać swój adres e-mail.

Zapisz się na listę

poniżej przykład ostatnio wysłanego biuletynu informacyjnego

biuletyn

Zapraszamy!!
Comments

a może nowa strona internetowa?

Zapraszamy do przejrzenia galerii przykładowych stron internetowych jakie możemy wykonać dla Państwa w promocyjnych cenach. Gwarantujemy dokładne dopasowanie strony do indywidualnych potrzeb oraz wysoką jakość realizacji!

przykład-02

Zapraszamy!!!
Comments

Dzień Darmowej Dostawy 30.11.2011

Po raz drugi włączamy się do ogólnopolskiej akcji Dzień Darmowej Dostawy 30.11.2011. Akcja Dzień Darmowej Dostawy ma zachęcić Polaków do zakupów przez Internet i postrzegania ich jako wygodnej, bezpiecznej oraz atrakcyjnej cenowo formy zakupów. Celem akcji jest także zachęcenie sklepów do oferowania Konsumentom elastycznych form dostawy, co wpłynie pozytywnie na popularyzację oraz intensyfikację e-zakupów.

logo

Korzyści dla Konsumentów
Konsument, który złoży zamówienie 30 listopada 2011 roku w sklepach objętych akcją, nie ponosi kosztów dostawy towaru. Zasada ta obejmuje wszystkie zamówienia, bez względu na dostępność towaru, wybrany sposób płatności, metodę wysyłki czy wartość zamówienia.

Konsument ma szansę się przekonać, że e-zakupy są bardzo wygodne, bezpieczne, a zamówienie może być dostarczone w krótkim terminie i w dogodny dla Konsumenta sposób. Atrakcyjny termin i formuła akcji sprawiają, że wielu Konsumentów rozważy w tym dniu zakup prezentów mikołajkowych i bożonarodzeniowych, co z pewnością przyczyni się do jeszcze większego powodzenia akcji.

Więcej na temat akcji: http://dziendarmowejdostawy.pl/
Comments

odświeżone szaty LIGO

Przebraliśmy naszą witrynę WWW w nowe szaty! Świeżo, czysto i błękitnie Happy zapraszamy na: http://www.ligo.pl

Przy okazji premiery mały konkurs:

  • dla 5 pierwszych Klientów, którzy prześlą najciekawsze opinie na temat nowej strony przyznamy kupony promocyjne na usługi LIGO w wysokości 100 zł brutto do wykorzystania do końca 2011r.

Wysyłka opinii wyłącznie za pomocą Formularza kontaktowego znajdującego się na stronie Kontakt.

Joanna Urban
Dział Obsługi Klienta
tel. 603 405 550 | joanna.urban@ligo.pl
Comments

wszystkim Kobietom…

…najpiękniejsze życzenia na każdy dzień roku!

roze

Ślą chłopaki z LIGO Happy
Comments
Site logo
© 2003-2012 LIGO-IT sp. z o.o.