mocny pakiet

Mocny pakiet do wyboru:
strona i 50% rabatu na roczny pakiet serwisowy WHITE lub roczny pakiet serwisowy WHITE i 50% rabatu na zamówioną stronę.

white-strona
Promocja obowiązuje tylko przy zamówieniu obu produktów jednocześnie od dnia 09.12.2011
Zapraszamy!!
Comments

Dzień Darmowej Dostawy 30.11.2011

Po raz drugi włączamy się do ogólnopolskiej akcji Dzień Darmowej Dostawy 30.11.2011. Akcja Dzień Darmowej Dostawy ma zachęcić Polaków do zakupów przez Internet i postrzegania ich jako wygodnej, bezpiecznej oraz atrakcyjnej cenowo formy zakupów. Celem akcji jest także zachęcenie sklepów do oferowania Konsumentom elastycznych form dostawy, co wpłynie pozytywnie na popularyzację oraz intensyfikację e-zakupów.

logo

Korzyści dla Konsumentów
Konsument, który złoży zamówienie 30 listopada 2011 roku w sklepach objętych akcją, nie ponosi kosztów dostawy towaru. Zasada ta obejmuje wszystkie zamówienia, bez względu na dostępność towaru, wybrany sposób płatności, metodę wysyłki czy wartość zamówienia.

Konsument ma szansę się przekonać, że e-zakupy są bardzo wygodne, bezpieczne, a zamówienie może być dostarczone w krótkim terminie i w dogodny dla Konsumenta sposób. Atrakcyjny termin i formuła akcji sprawiają, że wielu Konsumentów rozważy w tym dniu zakup prezentów mikołajkowych i bożonarodzeniowych, co z pewnością przyczyni się do jeszcze większego powodzenia akcji.

Więcej na temat akcji: http://dziendarmowejdostawy.pl/
Comments

poleć dalej…

Poleć naszą firmę, pochwal nas i zachęć zaprzyjaźnione firmy do współpracy z nami, a w przypadku podjęcia takowej gwarantujemy Tobie i Twojemu znajomemu pełen miesiąc zupełnie darmowych usług w pakiecie WHITE!

Zapraszamy do współpracy,
Joanna Urban
Dział Obsługi Klienta
tel. 603 405 550 | joanna.urban@ligo.pl
Comments

wiosenne porządki…

…należą się także Twojemu komputerowi!

Dlaczego należy czyścić komputer?

Utrzymanie czystości we wnętrzu komputera ma duże znaczenie dla jego wydajności oraz bezawaryjności. We wnętrzu stacji krąży powietrze (zarówno wydmuchiwane na zewnątrz, jak i zasysane do wewnątrz) zatem zjawisko kurzu jest praktycznie nieuniknione. Największe zagrożenia wynikające z nagromadzenia się kurzu wewnątrz komputera:

  • kurz osiada na łopatkach spowalniając ich szybkość, a gdy dostanie się do łożysk zaczynają one coraz głośniej pracować, a wiatrak coraz słabiej chłodzi;
  • kurz przylegający do wentylatorów na wlotach oraz wylotach powietrza obudowy zaburza jego obieg w środku komputera i powoduje nadmierne nagrzewanie się wszystkich komponentów;
  • szczególną uwagę warto zwrócić na zasilacz;
  • połączenie kurzu z wilgocią może wywołać zakłócenia w pracy układów
    elektronicznych i doprowadzić do ich awarii;
  • kurz może powodować wyładowania elektrostatyczne i zakłócać pracę układów elektronicznych.

Wyczyszczenie komputera to koszt do 50,00 PLN, a naprawa awarii spowodowanej poprzez przegrzewanie może kosztować nawet kilkaset złotych – lepiej więc zapobiegać niż leczyć Winking

Polecamy! Joanna Urban
Zespół Obsługi Klienta
Tel. 0603 405 550 | joanna.urban@ligo.pl
Comments
Site logo
© 2003-2012 LIGO-IT sp. z o.o.